Hakkımızda

E-Ticarette Yeni Bir Bakış Açısı:


Kurumsal

Morbere, E-ticaret sistemlerinin tam ortasında doğmuş ve 21. Yüzyıl teknolojisini sonuna kadar kullanarak sizlere ulaşmakta olan bir mağaza kuruluşudur. Kuruluşumuz PC Moda Bilişim Pazarlama bünyesinde olan mağaza sitemizdir.

PC Moda Bilişim Pazarlama 2015 Yılında kurulmuş ve sizlere en iyi e-ticaret deneyimini yaşatmayı amaç edinmiş bir e-ticaret kuruluşudur.

Tüm sipariş işlemleriniz e-ticaret kanunu garantisindedir. Sıfır ürünlerimizin tamamı faturalı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Bit pazarı kategorisinde sıfırı bulunmayan ihtiyacınız olabilecek ürünlere hizmet amaçlı yer verilmektedir. Sıfır olmayan ürünlerimiz de, e-ticaret kanunu uyarınca 14 gün içerisinde alındığı şekilde iade edilebilmektedir.

Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak özenle paketlenmekte ve tarafınıza hasarsız bir şekilde ulaştırılmak üzere hazırlanmaktadır.

Bu bağlamda 100lerce ürünü bünyesinde barındıran ve her ürünün kalite ve kullanılabilirliğini özellikle test etmekte ve sizlere sunulmaya layık olmayan ürünleri elemekteyiz.

Morbere ile bu deneyimi sizlere daha farklı tatlarla sunmaya karar vererek bu oluşumu kurarak sizlerin deneyimine sunduk…

İyi günlerde iyi alışverişler dileriz…

Contact PersonWhatsApp Destek