Sık Sorulan Sorular

Ürün almakta tereddütlüyüm. Mor Bere’de alışveriş güvenli mi?

  • Mor Bere’den yapacağınız alışveriş e-ticaret kanununa uygun olarak faturalı bir şekilde yapılmaktadır. Ürünler garantili ve adınıza/firmanıza faturalı olarak gönderilir. Sitemiz yasal olarak satış yapmaya yetkilidir.

Kredi Kartı ile Alışveriş Yaptığımda Risk Alıyor muyum?

  • Kredi Kartı ile satışlarımız yasal dayanaklarla mümkündür. Son derece güvenliiyzicoaltyapısı ile işlemlerinizi doğrudan kendi bankanızın sitesi üzerinden ve BKM Ekspress üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Ödemeleriniz cep telefonunuz ile SMS doğrulaması kullanılarak yapılmaktadır. Siparişiniz sonrası yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda çekilen tutarlar kullanıcı kartlarına iade edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler cep telefonu doğrulamanız olmadan kesinlikle çekilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde depolanmaz, personelimiz dahil hiç kimseyle paylaşılmaz.

Kredi kartı bilgilerimi size iletsem ücret tahsilatını siz yapar mısınız?

  • Kanunen mümkün değildir. Kredi kartı sadece sahibi tarafından kullanılabilir. Bu tarz bir alışverişi teklif etmeyiniz. Hatta sizden bu tarz bilgileri talep eden şahıslara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Kredi kartı kullanmıyorum. Bankamatik kartımla alışveriş yapabilir miyim?

  • Bankamatik kartları da kredi kartları gibi dijital alışverişe imkan sunar. Yine SMS doğrulaması yaparak kartınız içindeki tutar kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Aldığım üründen memnun kalmadığın durumda ne yapmalıyım? Bu ürün elimde mi kalacak?

  • Kesinlikle Hayır. Memnun kalmadığınız ya da müsrif davranarak ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz ürünü kullanmadan ve orjinalliğini bozmadan size gönderilen şekilde faturası ve tüm gereçleriyle zarar vermeden iade edebilirsiniz.

Aldığım ürün arıza yaptığında ne yapmalıyım?

  • Firmamıza ulaştığınızda garantili ürünler için gerekli prosedürler tarafınıza iletilecektir. Garantiye firmamızın aracılık etmesini talep ettiğinizde kargo ücretleri tarafınızdan ödenerek firmamıza gönderebilir ve üretici/ithalatçı firmaya tarafımızdan aracılık edilebilir. Bu durumda karşılanacak kargo ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

Kapıda Ödemeli Ürün Almak İstiyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?

  • Siparişinizi verirken ödeme seçeneklerinde Kapıda Ödeme yazan kısmı seçiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra adres ve sipariş teyidi için sizi arayacağız. Siparişinizi onayladığınızda kargonuz kapıda ücret ödemeli gönderilecektir. Size verilen site üzerindeki fiyat ile kapıda ücreti ödeyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
Contact PersonWhatsApp Destek