RX550 Ekran Kartı

RX550 Ekran Kartı %100 Çözüm MorBere

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

RX550 ekran kartı için %100 çözüm MorBere’de bulunan bu videomuzda sizler için hazırlandı.

RX550 Ekran Kartı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  • Montaja başlamadan önce ekran kartınızla ilgili araştırmaları yapın..
  • Anakartınızın bu ekran kartı ile uyumlu olduğundan emin olun.
  • RX550 ekran kartınızı kutusundan dikkatlice çıkarın.
  • Bilgisayarınızda bağlı eski bir ekran kartınız varsa üzerinden çıkarın.
  • Ekran kartını bilgisayarınıza dikkatlice takın.
  • Sisteminize uygun driverı ve directx uygulamasını bilgisayarınıza kurun.

RX550 Ekran Kartı Montajı ile İlgili Tüm Bilgileri Videodan Dikkatlice İzlediğinize Emin Olun

Bu videoda ürünü çeşitli açılardan test edip inceledik ve sizlere sunumunu yaptık. Oyun üzerindeki direncini test ettik ve kurulumu ile ilgili bilgileri verdik. Siz de edindiğinizde bunları karşılaştırabilir ve videomuzdaki performansla eşleşip eşleşmediğine bakabilirsiniz efendim. Değerli vaktinizi ayırıp izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Elimize gelen çeşitli ürünleri çeşitli test videolarında sizlere sunmaktayız. RX550 ekran kartı da bunlardan bir tanesi. Elimize geçer geçmez videosunu çekerek sizlere bilgilerini ulaştırmaya çalıştık. Umarım faydalı olabilmişizdir.

RX550 Ekran Kartı Montajını Yaptıktan Sonra Kullanım ve Bakım Süreci

Ekran kartının fanı bir elektrik süpürgesi motoruna benzer şekilde çalışacaktır. Etrafta ve havada bulunan tozları ve toz zerrelerini çekerek hemen karşısındaki ızgaralara ve kendi üzerine yapıştıracaktır. Her bir fanın ortalama altı ay gibi bir sürede gözle görülür şekilde tozlanması mümkündür. Bu gibi durumlarda arızalardan korumak için altı aylık periyotlarda ekran kartı fanınızı hava kompresörü ile (tabi ki aşırı güçlü değil hafif bir rüzgar ile) üfletiniz ve tozlardan kurtarınız. Bunun için antistatik fırça ile de bu tozları atabilirsiniz. Fakat asla ve asla bu fırçalarla anakartınızı süpürmeyin. Anakartınızı statik elektriğe kurban etmeyin. Anakartınızı ya da fanınızı asla saç kurutma makinesi ve elektrik süpürgesi ile temizlemeye kalkışmayın. Bu anakartınıza statik elektrik atarak arızalanmasına sebep verecektir. Bu sebeple lütfen işlemleri yapmadan önce mutlaka bir danışacağınız birini ya da bir video bulun ve mutlaka danışın. Çok defa karşılaştığımız bir durumdur ki şahıs bilgisayarını elektrik süpürgesiyle temizlemeye kalkar ve sonuç olarak bilgisayarın anakartı yanar. Ya da işlemciyi söker ve altını temizlemek ister ve sonuç olarak ya anakartın pinleri kırılır ya da işlemcinin pinleri kırılır bu da büyük arızalara sebep verir. Bu yüzden ilginç şeyler denemeyin.

Tüm bu anlattığımız durumlardan dolayı ürününüzü doğru kullanmanız çok önemlidir. Ne de olsa piyasada iyi bir ekran kartı bulmak oldukça zamanınıza ve paranıza mal olabilir. Elinizdeki ürüne sahip çıkmanız bu yüzden çok önemlidir. Sizin için çekmiş olduğumuz videoları takip etmeniz bu nedenle çok önemli. Siz değerli zamanınızı harcayarak kazandığınız para ile aldığınız ürününüze iyi bakmanız gerektiğini unutmayınız. Sizler için gelecekte sunacağımız videolarda çeşitli elektronik dersleri ve anlatımla ile değişik uygulamaları bulacaksınız.

Videoyu Youtube Üzerinde İzlemek İçin: https://www.youtube.com/watch?v=TV3XhSujjE8

Daha Fazla Video İçin: https://www.morbere.com/blog

N11 Mağazamızdan Alışveriş İçin: https://n11.com/magaza/morbere

Trendyol Mağazamızdan Alışveriş İçin: https://www.trendyol.com/magaza/morbere-alisveris-dunyasi-m-112205?sst=0

RX550 Ekran Kartı %100 Çözüm MorBere – Video Sunum

Sayfa Başlığı: RX550 Ekran Kartı %100 Çözüm MorBere – MORBERE.COM https://www.morbere.com/rx550-ekran-karti-cozum-morbere/

EKRAN KARTI SİPARİŞ ETMEK İÇİN: 0545 574 42 03

Paylaş

Bir cevap yazın


Whatsapp