Monitörü TV Yapma Aparatı

Monitörü TV Yapma Aparatı

Bu Ürünü Paylaşabilirsiniz

Monitörü tv yapmak ciddiye alacağınız bir iştir. Her ne kadar çok kolay görünse de sizi oldukça zor durumlara sokabilir. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. İzin verirseniz derhal açıklayalım.

Monitörü TV YAPMA YE ÇEVIRME APARATI HDMI TO VGA UYDU ALICI

Öncelikle monitoru tv yapma işinin bir müşterimin ihtiyacından kaynaklı çıkmış bir iş olduğunu söyleyebilirim benim açımdan. Çünkü televizyon edinmek istediğini ancak çok para harcamak istemediğini söyleyen müşterime bir çözüm aradık. Bu konuda çevremdeki esnaf arkadaşlarımla görüşerek monitoru tv yapma konusunda nasıl bir yol izleyebiliriz diye araştırma yapmaya başladık. Daha sonra hdmi to vga isimli bir aparatın varlığını öğrendik. Bu cihaz hdmi olan çıkışa takıldığında karşılığını hoparlör çıkışı ve vga monitör girişi olarak veriyordu bu sayede monitoru tv yapmak konusunda yol izleyecektik.

Oldukça güzeldi ancak o dönem biraz pahalıya malolan bir üründü. Ardından monitoru tv yapmak için gereken uydu cihazının her cihazda olmayan bir özellik sağladığını öğrendik. Bu esnada denediğimiz birkaç cihazda ayar sorunu olduğunu çözünürlüğü monitorun desteklemediğini gördük. Daha sonra monitoru tv yapmak için menüsünde çözünürlük ayarı olan bir uydu alıcı edindik. Bu sayede arzu ettiğimiz çözünürlükte 19 inç monitörde görüntü aldık. Ayarları yaptıktan sonra artık geriye monitoru tv yapmak için sisteme bir hoparlör eklemek kalmıştı sisteme. Usb girişten voltaj alan ve bu sayede ekstra bir prize ihtiyaç olamadan uydu alıcı üzerinden çalışan hoparlörle ses sorununu da çözdük.

Sonrasında 10larca müşterimize ürünü satarak memnun ettik. Şimdi memnun etmek istediğimiz sıradaki müşterimiz sizsiniz. Mağazaya sor kısmını kullanarak monitör modelinizi belirtebilir ve cihazı kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Sevgi ve saygılarımızla iyi alışverişler dileriz.

Fobem Monitörü TV Yapma Aparatı ile LCD Monitör’ü TVye çevirebilir ve Monitörünüzü TVye Dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Paket 1 Özellikleri

Fobem 316 HD Uydu Alıcı

HDMI to VGA Aparat

Paket 2 Özellikleri

Fobem 316 HD Uydu Alıcı

HDMI to VGA Aparat

1+1 USB Hoparlör

 
Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermek üzere buradayız.
Ürünlerimizi sizler için özenle seçmekte ve sevk ederken maksimum dikkati sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz sizi memnun edebilmek adına testten geçmekte ve gözle elle kontrolden geçmektedir. Yine de ürünle ilgili herhangi bir problem yaşadığınız durumda Müşteri temsilcimiz ile birebir iletişime geçerek probleminizin giderilmesi açısından çözüm sağlayabilirsiniz.
Unutmayınız ki sizin memnuniyetiniz sayesinde ürün satabilmekteyiz. Memnuniyetlerinizi yorumda iletmeniz bizim için önemlidir. Bu yüzden alışverişinizde tereddüt etmek yerine yorumlarınızın önemli olduğunu unutmayınız. Ancak problem yaşarsanız yorum yazmadan önce probleminizle ilgili bizi bilgilendiriniz.
Çözüm Videosu ve Video Çözümler
Videoyu Youtube Üzerinde İzlemek İçin: https://www.youtube.com/watch?v=QWvYTIxnmAM
Daha Fazla Video İçin: https://www.morbere.com/blog
N11 Mağazamızdan Alışveriş İçin: https://n11.com/magaza/morbere
Sayfa Başlığı:Monitörü TV Yapma Aparatıhttps://www.morbere.com/monitoru-tv-yapma-ye-cevirme-aparati
SİPARİŞ ETMEK İÇİN: 0545 574 42 03

Paylaş

Bir cevap yazın


Whatsapp