Monitörü TV Yapma Aparatı Uydu Alıcı Hoparlör Seti

Monitörü TV Yapma Aparatı Uydu Alıcı Hoparlör Seti

Monitörü TV Yapma Aparatı Uydu Alıcı Hoparlör Seti :SİPARİŞ ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Diğer Ürünlerimiz için Mağaza Adresimiz
Monitörü tv ye çevirmek için gerekli olan malzemeler paketimizin içinde mevcuttur. Bu malzemelerle monitörü tv yapmak için paketimizi aldığınızda gerekli 3 malzeme size tek kargoda gelecektir. Ayrı ayrı uğraşmadan tek paketle ihtiyacınız olan seti alarak monitörünüzü tv yapabilirsiniz. 19 inç ve üzeri monitörleriniz bu işlem için uygundur. Eğer 17 inç monitörünüz varsa takas yolu ile 19 inçe çevirerek ürünümüzü kullanabilirsiniz.  

LCD MONİTÖRÜ TV YAPMA APARATI UYDU ALICI SETİ

Kullanmadığınız lcd monitörlerinizi televizyona çevirerek hem maddi tasarruf sağlayabilir hem de tv ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun nasıl yapıldığını öğrenmek için doğru sayfada bulunmaktasınız. Monitörü TVye Çevirme Aparatı ile lcd monitörlerinizi televizyon yapabilirsiniz. Bu işi yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler setimizin içinde mevcuttur. Hoparlör, dönüştürücü ve hd uydu alıcı setimizin içinde bulunmaktadır.

Setimizle monitörünüzü birleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey uydu anteninden cihaza kablo çekmektir. Zaten önceden çekilmiş kablonuz varsa uydu alıcınızın ucuna takarak doğrudan kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet HD Uydu Alıcı

1 Adet Monitörü TV Yapma Aparatı

1 Adet Hoparlör

Montaj:

HDMI aparatı uydu alıcınız üzerine takınız. Monitörünüzün kablosunu HDMI aparat üzerine takınız. Hoparlörün usb kablosunu uydu alıcının USB girişine takınız. Hoparlörünüzün stereo kablosunu HDMI dönüştürücü üzerindeki kulaklık girişine takınız. Uydu anteninden gelen kabloyu uydu alıcınızın üzerine takınız.

Sorun ve Çözüm:

Monitörü TVye Çevirme Aparatı ile monitörünüzün çözünürlük değerlerine göre görüntü alamadığınız durumlarda ya da çözünürlük hatası aldığınız durumlarda uydu alıcısını hdmi aracılığı ile lcd televizyon üzerine takarak çözünürlüğünü ayarlayınız. Bu işlem aşağıdaki şekilde yapılır.

Uydu alıcınızın kumandasından basınız: Menü>Ayarlar>A/V Ayarları>Çözünürlük

Gelen menüde 480P, 560P, 720P, 1080P çözünürlüklerini sırasıyla ayarlayıp monitörünüz üzerinde deneyerek düşükten yükseğe monitörünüzden görüntü alana kadar deneyiniz.

Ekranda görüntü aldığınızdan itibaren artık cihazınızı normal televizyon gibi kullanabilirsiniz.

Uydu kanallarını izleyebilirsiniz.

USB aracılığı ile film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Ekonomi:

Ürünümüzü en düşük kargo ücretiyle ya da ücretsiz kargo ile almaktasınız.

En uygun fiyatla ürünü size sunmaya gayret etmekteyiz. Bu sayede normal bir televizyona vereceğiniz ücretin en fazla yarı fiyatını ödeyerek bir televizyon edinmiş olacaksınız. Bu setle sahip olacağınız tv ölçüleri mevcut monitörünüz düşünüldüğünde şu şekilde olacaktır: 50 Ekran, 55 Ekran, 82 Ekran.

Eğer elinizde bir monitör varsa ve hala tüplü televizyon kullanıyorsanız setimizle televizyonunuzu değiştirebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti:

Tüm ürünlerimizde müşteri odaklı temin ve teslimat yapılmaktadır. Ürünlerimizi temin ederken ve size iletirken optimum derecede verim alabilmeniz kontrol edilerek satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizi alırken ve aldıktan sonra takıldığınız konularda bize ulaşabilirsiniz.

Monitörü TVye Çevirme Aparatı

LCD monitör bilgisayarınızın görüntüsünü sağlayan ve sizlere işlem yapmanızı sağlayan bir cihazdır. Lcd monitör bilgisayarlarda kullanılabildiği gibi aynı zamanda farklı cihazlarda da kullanılabilmektedir. Günümüz teknolojisinde av çıkışlı ve hdmi çıkışlı cihazların da monitöre bağlanarak kullanılmasına olanak sağlayan aparatlar bulunmaktadır. Bu ilanımızda sizlere lcd monitör ile televizyon nasıl yapılır bu konuda yardımcı oluyoruz. VGA girişli monitörü HDMI girişli monitör yapmanızı sağlayan bir aparat ile birlikte uydu alıcısı ve hoparlör de almanızı sağlayarak lcd monitörünüzü televizyon yapmanızı sağlayacak cihazları bir araya toplamış olmaktayız. Siz ayrı ayrı ürünleri satın almadan ve tek tek kargo beklemeden setimizi alabilir ve bu sayede kolayca monitörünüzü televizyona çevirebilirsiniz. 
19 inç monitörü tv yapma, 20   inç monitörü tv yapma, 21   inç monitörü tv yapma, 22   inç monitörü tv yapma gibi konularda ürünümüz sizlere fayda sağlayacaktır.
Her uydu alıcı monitörü tvye çevirmemektedir. Sizlere gönderdiğimiz cihazlar tarafımızdan test edilmiş ve uygunluğu kesinleşmiş cihazlardır. 
LCD Monitörünüzü av çıkışlı cihazlara bağlamak ve ya benzer tarzlarda çevirme yapmak istediğiniz durumlarda bize soru sor bölümünden ulaşarak destek alabilirsiniz.
Sizin Sorularınız:  monitörü tv yapma aparatı, monitörü tv yapmak için gerekenler, monitörü tv yapma out of range, monitörü tv yapma seti, monitörü tv yapma devresi, monitörü tv yapma çözünürlük, monitörü tv yapma malzemeleri, monitörü tv yapma forum, monitörü tv yapma aparatları, monitörü tv yapmak, lcd monitörü tv yapma aparatı, laptop monitörü tv yapma aparatı, monitör tv yapma uydu alıcılı, lcd monitör tv yapmak aparatı, bilgisayar monitörü tv yapma, monitörü tv ekranı yapma, eski monitoru tv yapma, hdmi monitörü tv yapma, hd monitörü tv yapma, vga girişli monitörü tv yapmak, eski monitörü tv yapmak, lcd monitörü tv yapmak, laptop monitörü tv yapmak, vga monitörü tv yapmak, dvi monitörü tv yapmak, lcd monitörü tv yapma, led monitörü tv yapma, masaüstü monitörü tv yapma, normal monitörü tv yapma, monitörü smart tv yapma, samsung monitörü tv yapma, masa üstü monitörü tv yapma, vga monitörü tv yapma,

Paylaş

Bir cevap yazın


Contact PersonWhatsApp Destek