CCA Elektrik Kablosu Nedir? Nerelerde Kullanılır?

CCa Elektrik Kablosu

CCA Elektrik Kablosu Nedir? Nerelerde Kullanılır?

CCA Elektrik Kablosu bir çok alanda bize gerekli olan bir kablo türüdür. 0.75 mm kalınlığında 2 adet kordonun birleşmiş halidir. Bu kordonların içinde çok sayıda ince tel bulunmaktadır.

Uzatma kablosu yapımında kullanılabilmektedir. Fön makinası, teyp, televizyon ve benzeri düşük akım çeken ürünler için kullanılabilmektedir.

Bu kablonun piyasa fiyatlarına baktığımız zaman çok farklı fiyatlar görebilmekteyiz. Ne yazık ki bazı ürünlerde ince kabloların da 0.75 diye nitelendirerek satıldığına şahit olmaktayız.

Bazı 0.50 kesit kabloların 0.75 şeklinde etiketlenip satıldığı görülmüştür. Bu sebeple fiyat kıyaslamasından ziyade doğru ürünü aldığınıza emin olmanızda fayda vardır. Tabi ki sizin son kullanıcı olarak kabloyu ölçme şansınız bulunmamakta. Bu sebeple seçtiğiniz satıcının dürüstlüğü önemlidir. Ürünü aldığınızda içinden çıkan tel sayısı da belki bir nebze ölçü olabilmektedir. 0.75 Kabloda bir kordonun içinde en az 18-20 tel çıkması gerekmektedir.

2×075 Kablo Nerelerde Kullanılabilir?

Güvenlik Kamerası Voltaj Kablosu,

Teyp Uzatma Kablosu,

Televizyon Uzatma Kablosu,

Laptop Adaptörü Uzatma Kablosu,

Fön Makinası Uzatma Kablosu,

Düşük Akımlı Cihazlar İçin Uzatma Kablosu,

ve benzeri yüksek akım çekmeyen ürünler için tercih edilebilmektedir.

Sitemizde bulunan 075 Kablo Ürünleri:https://www.morbere.com/urun-etiketi/075-kablo/

N11 Üzerinde Bulunan 075 Kablo Ürünlerimiz:https://urun.n11.com/elektrik-ve-sinyal-kablolari/1kalite-uretim-2075-elektrik-ve-hoparlor-kablosu-P253934240

Paylaş

Bir cevap yazın


Contact PersonWhatsApp Destek