Bankamatik Kartıyla Alışveriş Yapabilir Miyim?

Bankamatik Kartıyla Alışveriş

Bankamatik Kartıyla Alışveriş Yapabilir Miyim?

Bankamatik Kartıyla Alışveriş, Tüyoları.

Merhaba arkadaşlar. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere insanlar genelde internetten alışveriş yapmaktan çekinirler. Bunun sebebi tekrarlanan ödemeler ve dolandırıcılık gibi korkulardır.

Günümüzde kredi kartları ve bankamatik kartları ile internet üzerinden ödeme yapılabilmektedir.

Bu ödemeleri bankamatik kartımızla nasıl yapabiliriz?

Bankamatik kartınızı internette kullanabilmek için cep telefonunuza gelecek doğrulama mesajını size sorulduğunda bildirebilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple kartın kendinize ait olması önemlidir.

Lütfen kendinize ait olmayan kredi kartı ve bankamatik kartları ile alışveriş yapmayı denemeyiniz.

Peki bankamatik kartınız var ve 29 TL’lik bir alışveriş yapmak üzere hazırsınız. Öncelikle bankamatik kartınızın içinde kullanılabilir 30 TL olduğundan emin olun.

Daha sonra alışverişe hazırsanız sepetinizi onaylayın ve kredi kartı bölümünde kartınızın üzerindeki bilgilerinizi sisteme tanıtın.

Bunun ardından sistem sizi bankanıza yönlendirecek ve kendi bankanızın SSL Sertifikası olup olmadığını site adresinin sol kısmında yeşil işaretli alanda bankanızın ismi yazdığına dikkat edin.

Bu sayfada sizden sms şifresi istenecektir.

SMS Şifresinin doğru olması halinde alışverişiniz başarı ile tamamlanacaktır.

Kafanıza takılan soruları altta yorum bölümüne yazarak sorularınıza cevap alabilir, bu sayede sıkça sorulan sorular kısmına da fayda sağlamış olursunuz.

İyi alışverişler dileriz.Morbere.com

Paylaş


Contact PersonWhatsApp Destek