3 Amper Şarj Aleti

3 Amper Şarj Aleti

3 Amper Şarj Aleti

3 Amper Şarj Aleti, cep telefonunuzu hızlı şarj etmek için gerekli olabilecek en önemli cihazlardan biri.

Eğer cep telefonunuzda hızlı şarj özelliği bulunuyorsa bu şarj aleti ile telefonunuzu 45 dakikada %100 şarja ulaştırabilirsiniz.

3 Amper Şarj Aleti

Hızlı şarj özellikli cihazların vazgeçilmez şarj cihazı olan bu cihaz size harika özellikler sunacak. Bunlardan bazıları;

Kısa Devre Koruması,

Aşırı Akım Koruması,

Hızlı Şarj Özelliği,

Data transfer için uygun kablo,

Evde, iş yerinde ve seyahatlerde yanınızda taşınabilirlik.

3 Amper Şarj Aleti, özellikle samsung cihazlarda oldukça başarılı. Samsung Galaxy S6 ile denedik ve sonuç aldık. Sıfırdan %100 e sadece 45 dakikada ulaştık. Bu da muazzam bir hız anlamına geliyor. Normal şarj aletleriyle bu süre 2 saate kadar çıkabilmekte. Özellikle de şarj tutma konusuna bakacak olursak bu aletle şarjınız %20 daha fazla gidecek.

Kısa devre koruması sayesinde telefonunuza daha fazla şarj göndermeyerek arızayı önleyecektir. Aşırı akım koruması ise prizden gereğinden fazla bir akım gelmesi durumunda telefonunuza ulaşmadan bu elektriğin şarj aleti tarafından kesileceği anlamına gelmektedir. Yanında gelen kablo ile telefon ve bilgisayar arasında veri iletişimi yapabileceksiniz.

Tüm bu özellikler ışığında diyebiliriz ki bu ürün bizden 100/100 puan almıştır.

Sebep?

Kendi kullanmış olduğum Galaxy s6 telefonda şarjım çok kısa süre gitmekteydi. Bir çözüm olarak power bank arayışına girdim. 3 farklı power bankla da aynı sonucu yaşadım. HÜSRAN.

Ardından bir kaç farklı şarj cihazı ile denemelere devam ettik. Bir süre farklı şarj cihazları kullandık. 2 amper olandan orijinal samsung şarj aletine kadar hepsinde şarj süresi 2 saat civarı, şarjın sürekli kullanımda 1 saat içinde bitmesi gibi sorunlar, gün içinde hiç kullanmasak da şarjın %15 seviyesine düşüp ultra güç tasarrufuna telefonu almak gibi sonuçlar oldu.

Sonuç:

Bu cihazı keşfettiğimde ise şarjın sadece 45 dakikada tamamen dolması, şarjımın gün boyunca yeterli olması gibi sonuçlar aldım.

Muhtemel sorun ve olasılıklar:

İlk aldığımda bu cihazın önceki versiyonunda kullanım sürem yaklaşık 5 ay oldu. 5 ay sonunda hor kullanmamdan dolayı hızlı şarj kablosu bozuldu elbette. Şarj ediyor ancak çok geç doldurmaya başladı. Bu durum sonucunda kabloyu yeni bir hızlı şarj kablosuyla değiştirdim. Sonuçta şimdi yeniden aktif bir kullanım sağlıyor.

Sipariş adresimizi sizlere iletmek istiyorum:https://urun.n11.com/sarj-cihazi/5-volt-3-amper-hizli-sarj-aleti-quick-charge-cep-telefonu-tablet-P334600405

Diğer konularda bilgi alışverişi için blog adresimiz:https://www.morbere.com/blog

Paylaş

Bir cevap yazın


Contact PersonWhatsApp Destek